www.soodsahinnagataimed.ee
Menüü
«
»

Otsi


Tähelepanu e-poest ostjale ! 
Parima kvaliteediga tellimuste kätte saamiseks tuleks taimedele ise järgi  tulla jagamispunktidesse .  Juhul kui teil puudub soov ise järgi tulla siis saadame kauba kulleriga või pakkiautomaati aga sellisel juhul vastutab ostja 100% võimalike kahjude eest ( ei meie ega kauba vedaja ei kompenseeri võimalikke kahjusid mis võivad tekkida transpordi või hoiustamise käigus ) . Omalt poolt teeme me kõik et kaup võimalikult kiiresti ja turvaliselt teieni jõuaks . Saadetise pakkiautomaati saabudes tuleks sellele võimalikult kiirest järgi minna . Seejärel avada pakkend ettevaatlikult ja hoolitseda taimede eest . Välja saadetud taimi pole võimalik tagastada . Tellimusi saadame välja tekkinud järjekorra alusel niipea kui võimalik ( järjekorda lisandub alates tellimuse eest makse laekumisest meie arvelduskontole ) .  Tellimuse vormistamisega kinnitab tellija, et on nõus Veebipoe kasutustingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma ( vaata müügitingimused ). 

Jääsalat assortii 8 erinevat sorti komplektis

Epood >Jääsalat assortii 8 erinevat sorti komplektis
Paljudele meeldib jääsalati maitsvad krõmpsuvad tervislikud lehed . Eri sorte kasvatades väheneb kasvatamise ebaõnnestumine mis võiks muidu rikkuda saagi ( ebasobivad ilmad või kasvukoht tingib mõnikord selle et taimed ennakõiduvad ja ei moodusta korralikku pead )

NB ! Juhul kui komplekti koostamisel on osad sordid otsa lõppenud siis sellisel juhul asendatakse need mõne muu olemasolevaga . Taimed ei ole eraldi ükshaaval nimesiltidega varustatud .
Vali toode:
Hind

Koduleht Elitec'st