www.soodsahinnagataimed.ee
Menüü
«
»

Otsi

Püsililled 0.35- 2,5L pott hind 1-2€ tk

Taimemüük >Püsililled 0.35- 2,5L pott hind 1-2€ tk

Loitev tulinelk “Red” 2€ pott

Lychnis chalcedonica Mitmeaastane, tugevate püstiste vartega (100cm), pinnase suhtes vähenõudlik lilleke, kes armastab päikeselist kasvukohta. Ei talu liigniiskust. Tulipunased õisikud on kuni 10cm läbimõõduga. Õitseb juulist septembrini.

Harilik kurekell segu 2 € pott

Aquilegia Võrratute õitega püsilill kõrgusega kuni 100cm. Suureõieliste ja erksavärviliste segu. Suurepärased taimed püsikupeenrasse.  Eelistab kasvuks päikesepaistelist kasvukohta, kerget huumusrikast, vett hästi läbilaskvat mulda.

Harilik raudrohi segu 1€ pott

Achillea millefolium Püsik, kõrgusega 40-60 cm. Kiire arenguga põuakindel sordirühm. Ettekülv märts-aprill, mitte katta seemet mullaga. Suru seemned kergelt vastu tihendatud mullasegu, piserda ettevaatlikult ja kata külvinõu klaasi või kilega. Õhuta ja piserda külve igapäevaselt. Temperatuuril 18…20*c ilmuvad tõusmed kuu aja jooksul. Õitseb alates järgmisest aastast erivärviliste õisikutega. Suurepärane lill kuivatatud õisikute saamiseks.


 

Mussini naistenõges 2 € pott

Nepeta mussinii Moodustab kompaktse põõsa kõrgusega kuni 40cm. Õied lillad, õitseb pikalt alates teisest kasvuaastast maist oktoobrini. Eelistab päikeselist või kerge varjuga kasvukohta, kergemat, kuivemat pinnast. Ei talu raskeid muldi. Eemalda regulaarselt äraõitsenud õisikuid. Lihtsalt kasvatatav vähenõudlik ja külmakindel püsik.

Kassisaba sinine 2€ pott

Veronica spicata Pool-madalakasvuline püsik, kaunite, siniste õisikutega. Taime kõrgus 30-60cm. Moodustab kompaktse põõsakese ja õitseb juunist augustini. Eemalda äraõitsenud õievarred, see tegevus soodustab uute õisikute moodustumist. Kasvab päikeselisel kuni kerge varjuga kasvukohas. Pinnas olgu mõõdukalt viljakas ja vett hästi läbilaskev.

Aed-õnnehein 2€ pott

Luht-kastevars “Goldschleier” 1€ pott

Deschampsia cespitosa Moodustab kuni1m kõrguse puhma kohevate, udusuliste õisikutega, mis muutuvad sügisel õle-kollasteks. Säilitab dekoratiivsuse ka talvel. Alustab kevadel varakult kasvu. Külmakindel. Kasvab nii päikeses kui ka poolvarjus. Eelistab niiskemat, toitaineterikast ja raskemat pinnast. Kevadel lõika tagasi ja puhasta kuivanud võrsetest. Võid kasvatada ka erinevates aia-anumates.


 

Verev helmikpööris “Bressingham” 2€ pott

Heuchera sanguinea Võrratult kaunis helmikpööriste segu kiviktaimlasse, aiaanumatesse,püsilillepeenrasse! Tõsta potiga terrassile või trepile! Taimede kõrgus kuni 35cm. Õitseb alates teisest kasvuaastast (varajasel külvil samal aastal)  juulist septembrini. Kasvab päikeses ja kerges varjus, ei talu happelist mulda ja liigniiskust, eelistab kerget, viljakat mulda.


 

Kukehari segu 3€ pott

Sedum Tore taimeke kiviktaimlasse. Erinevate kukeharjade madalad liigid. Moodustab padjandid kõrgusega kuni 25cm, kollased, roosad, punased või valged tähekujulised õied taimel juunist septembrini. Eelistab päikeselist kasvukohta ja kuivemat, liivasemat pinnast.


 

Täpiline metsvits 2€ pott

Lysimachia punctata Väga ilus erk-kollaste õieküünaldega lilleke! Taime kõrgus kuni 80cm. Armastab poolvarjulist kasvukohta ja niisket, kergelt happelist ja viljakat mulda. Õitseb rikkalikult juunist augustini. Külmakindel püsilill.

Nepaali maran 1€ pott

Nõmm-liivatee1€ pott

Thymus serpyllus Madal igihaljas pinnakattetaim. Taime kõrgus kuni 20cm. Õied roosakas-violetsed, lehed rohelised. Õitseb juunist augustini. Armastab kuivemat, liivasemat, vett hästi läbilaskvat pinnast ja päikeselist kasvukohta. Võrratu lisand kiviktaimlasse.  Kasutatakse ka maitse- ja ravimtaimena. Maheda maitsega tee-ürt.

Lilla vägihein segu 2€ pott

Verbascum phoeniceum Kaunis püsilill kõrgusega 100cm. Lillades ja roosades toonides pikad õisikud kaunistavad taime juunist augustini. Varajase ettekülvi korral õitsevad juba esimesel aastal. Äraõitsenud õisikud eemaldada regulaarselt. Eelistab päikeselist kasvukohta.

Aed-aubrieeta segu 2€ pott

 

Aubrieta x hybrida Võrratult kaunis püsilill kõrgusega 15cm. Suurepärane pinnakatja. Sobib väga hästi alpiaeda, kiviktaimlasse, segapeenrasse. Õitseb alates teisest kasvuaastast maist juulini. Kasvab päikeses ja hästi kerges varjus. Eelistab lubja- ja toitaineterikast, kergemat, liivasemat  mulda. Ei talu liigniiskust

Harilik kukesaba 1€ pott

Suur härjasilm ""Mayfield Giants" 2€ pott

 

Vali toode:
Hind

Self guided audio tour app image