www.soodsahinnagataimed.ee
MenĂĽĂĽ
«
»

Otsi

Tellimis info

Tähelepanu e-poest ostjale kindlasti loe läbi see info enne tellimuse tegemist ! 
Seoses maailmas toimuva eriolukorraga on sel hooajal osad seemne tellimused meile hilinenud ja seetõttu võib juhtuda et saame osa taimi väljastada alles juunikuus ( midagi hullu sellest pole sest hiljem istutatud taimed kasvavad soodsates oludes kiiresti järgi ja lõpptulemust see ehk ei mõjuta nii oluliselt ) . 
Taimi hakkame väljastama alates 15 mai .
Parima kvaliteediga tellimuste kätte saamiseks tuleks taimedele ise järgi  tulla kohapeale Jõgevamaa Tapiku kĂĽla või  jagamispunktidesse ( Rakvere või Põltsamaa). Jagamispunktide täpsemad aadressid on veel selgumas ning teavitame sellest enne tellimuse väljastamist.  . 
Väljastame ainult läbi e-poe tehtud oste ( kohapeal taimemĂĽĂĽki ei toimu ). 
 
Tellida saab kahel eri viisil : 
1. Tavatellimus saadame kauba välja alates 15 mai tekkinud järjekorra alusel juhul kui teie tellimuses on taimi mis vajavad enne väljastamist kasvuaega siis jääb tellimuse väljastamine ootele seni kuni kõik taimed on selleks parajalt suured ( see võib toimuda ka alles juunis ).
2. Kaheosaline tellimus , saadame kauba välja alates 15 mai tekkinud järjekorra alusel välja kõik sobiva suurusega taimed ( maikuus )  ning teise saadetisena saadame järele taimed mis vajasid veel kasvuaega ( juunis ) . Selleks et teha kaheosalise saatmisega tellimus tuleks enne tellimuse vormistamist lisada ostukorvi sobiv toode e-poe kategooriast ``lisateenused ``.
Juhul kui meil õnnestub saata  kõik taimed esimese saadetisega siis kompenseerime teie poolt makstud lisateenuse hinna väärtuse `` ĂĽllatus taimedena `` ( oma äranägemist järgi pĂĽĂĽame aimata mis teile võiks sobida, lisatud taimede hinnaväärtus on kindlasti suurem teie poolt makstud lisateenuse hinnast ) .
 
Saatekulu lisandub tellimuse vormistamisel : 
kohapeal väljastamine tasuta,  
väljastuspunkti kaudu lisandub 3,60€ , 
Omniva pakiautomaadiga saates lisandub 3,60€

kulleriga saatmine (ettevaatlik käsitlemine ) lisandub 8,90€ . 
 
Kui te soovite tehtud tellimusest loobuda siis on seda võimalik teha enne taimede välja saatmist teavitades meid sellest soovist kirjalikult e-kirjale soodsahinnagataimed@gmail.com ning me tagastame teie tehtud makse . 
 Kui teie tellimuses on mõni toode otsa lõppenud siis asendame võimalikult sarnase tootega ,mille hinnaväärtus on sama või kallim. 
 Juhul kui teil puudub soov ise järgi tulla siis saadame kauba kulleriga aga sellisel juhul vastutab ostja 100% võimalike kahjude eest ( ei meie ega kauba vedaja ei kompenseeri võimalikke kahjusid mis võivad tekkida transpordi või hoiustamise käigus ) . Omalt poolt teeme me kõik et kaup võimalikult kiiresti ja turvaliselt teieni jõuaks . Saadetise saabudes  tuleks avada pakkend ettevaatlikult ja hoolitseda taimede eest . 
Välja saadetud taimi pole võimalik tagastada . 
Tellimusi saadame välja tekkinud järjekorra alusel niipea kui võimalik ( järjekorda lisandub alates tellimuse eest makse laekumisest meie arvelduskontole ) .
Mida varem tellida seda soodsamad hinnad ja suurem taimevalik ( osa taimi piiratud kogus ). 
Tellimuse vormistamisega kinnitab tellija, et on nõus Veebipoe kasutustingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma. 
 

Koduleht Elitec'st