www.soodsahinnagataimed.ee
MenĂĽĂĽ
«
»

Otsi

Tellimis info

Tähelepanu e-poest ostjale kindlasti loe läbi see info enne tellimuse tegemist ! 
Parima kvaliteediga tellimuste kätte saamiseks tuleks taimedele ise järgi  tulla kohapeale Jõgevamaa Tapiku kĂĽla või  jagamispunktidesse ( Rakvere või Põltsamaa). 
 
 
 
Saatekulu lisandub tellimuse vormistamisel : 
kohapeal väljastamine tasuta,  
väljastuspunkti kaudu lisandub 2,60€ , 
Omniva pakiautomaadiga saates lisandub 3,60€

kulleriga saatmine  lisandub 6€ . 
 
Kui te soovite tehtud tellimusest loobuda siis on seda võimalik teha enne taimede välja saatmist teavitades meid sellest soovist kirjalikult e-kirjale soodsahinnagataimed@gmail.com ning me tagastame teie tehtud makse . 
 Kui teie tellimuses on mõni toode otsa lõppenud siis asendame võimalikult sarnase tootega ,mille hinnaväärtus on sama või kallim. 
 Juhul kui teil puudub soov ise järgi tulla siis saadame kaubapakiautomaati või  kulleriga aga sellisel juhul vastutab ostja 100% võimalike kahjude eest ( ei meie ega kauba vedaja ei kompenseeri võimalikke kahjusid mis võivad tekkida transpordi või hoiustamise käigus ) . Omalt poolt teeme me kõik et kaup võimalikult kiiresti ja turvaliselt teieni jõuaks . Saadetise saabudes  tuleks avada pakkend ettevaatlikult ja hoolitseda taimede eest . 
Välja saadetud taimi pole võimalik tagastada . 
Tellimusi saadame välja tekkinud järjekorra alusel niipea kui võimalik .
Tellimuse vormistamisega kinnitab tellija, et on nõus Veebipoe kasutustingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma. 
 

Koduleht Elitec'st