www.soodsahinnagataimed.ee
Menüü
«
»

Otsi


Tähelepanu e-poest ostjale ! 
Parima kvaliteediga tellimuste kätte saamiseks tuleks taimedele ise järgi  tulla jagamispunktidesse .  Juhul kui teil puudub soov ise järgi tulla siis saadame kauba kulleriga või pakkiautomaati aga sellisel juhul vastutab ostja 100% võimalike kahjude eest ( ei meie ega kauba vedaja ei kompenseeri võimalikke kahjusid mis võivad tekkida transpordi või hoiustamise käigus ) . Omalt poolt teeme me kõik et kaup võimalikult kiiresti ja turvaliselt teieni jõuaks . Saadetise pakkiautomaati saabudes tuleks sellele võimalikult kiirest järgi minna . Seejärel avada pakkend ettevaatlikult ja hoolitseda taimede eest . Välja saadetud taimi pole võimalik tagastada . Tellimusi saadame välja tekkinud järjekorra alusel niipea kui võimalik ( järjekorda lisandub alates tellimuse eest makse laekumisest meie arvelduskontole ) .  Tellimuse vormistamisega kinnitab tellija, et on nõus Veebipoe kasutustingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma ( vaata müügitingimused ). 

Tomatid assortii ``põhisaak`` 9 tk . komplektis

Epood >Tomatid assortii ``põhisaak`` 9 tk . komplektis
Hooaja lõpumüük , Omniva pakiautomaati tomatitaimi ei saada ( on selleks liiga suured ) . 
Komplekti on lisatud huvitavad ja maitsvad sordid  .

Orange Queen 
Härjasüda 
Sidrun 
Noir te Crimee
White Beauty
Taiko 
Brutus 

Vaarikas
Hiiuroheline

Kui tomatitaimel juhtub murduma latv siis ei tasu seda taime veel maha kanda , sest tomat kasvatab uue asendus ladva mõnest oma lehekaenlast !

NB ! Juhul kui komplekti koostamisel on osad sordid otsa lõppenud siis sellisel juhul asendatakse need mõne muu olemasolevaga . Taimed ei ole eraldi ükshaaval nimesiltidega varustatud .
Vali toode:
Hind

Koduleht Elitec'st