www.soodsahinnagataimed.ee
Menüü
«
»

Otsi

Müügitingimused

Veebipoe www.soodsahinnagataimed.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Viinamari OÜ (registrikood 14631394 ), asukohaga Jõgevamaa, Põltsamaa vald , Tapiku 48218 .

Tähelepanu e-poest ostjale kindlasti loe läbi see info enne tellimuse tegemist ! 
Seoses maailmas toimuva eriolukorraga on sel hooajal osad seemne tellimused meile hilinenud ja seetõttu võib juhtuda et saame osa taimi väljastada alles juunikuus ( midagi hullu sellest pole sest hiljem istutatud taimed kasvavad soodsates oludes kiiresti järgi ja lõpptulemust see ehk ei mõjuta nii oluliselt ) . 
Taimi hakkame väljastama alates 15 mai .
Parima kvaliteediga tellimuste kätte saamiseks tuleks taimedele ise järgi  tulla kohapeale Jõgevamaa Tapiku küla või  jagamispunktidesse ( Rakvere või Põltsamaa, ). Jagamispunktide täpsemad aadressid on veel selgumas ning teavitame sellest enne tellimuse väljastamist.  . 
Väljastame ainult läbi e-poe tehtud oste ( kohapeal taimemüüki ei toimu ). 
 
Tellida saab kahel erineval viisil : 
1. Tavatellimus saadame kauba välja alate 15 mai tekkinud järjekorra alusel juhul kui teie tellimuses on taimi mis vajavad enne väljastamist kasvuaega siis jääb tellimuse väljastamine ootele seni kuni kõik taimed on selleks parajalt suured ( see võib toimuda ka alles juunis ).
2. Kaheosaline tellimus , saadame kauba välja alates 15 mai tekkinud järjekorra alusel välja kõik sobiva suurusega taimed ( maikuus )  ning teise saadetisena saadame järele taimed mis vajasid veel kasvuaega ( juunis ) . Selleks et teha kaheosalise saatmisega tellimus tuleks enne tellimuse vormistamist lisada ostukorvi sobiv toode e-poe kategooriast ``lisateenused ``.
Juhul kui meil õnnestub saata  kõik taimed esimese saadetisega siis kompenseerime teie poolt makstud lisateenuse hinna väärtuse `` üllatus taimedena `` ( oma äranägemist järgi püüame aimata mis teile võiks sobida, lisatud taimede hinnaväärtus on kindlasti suurem teie poolt makstud lisateenuse hinnast ) .
 
Saatekulu lisandub tellimuse vormistamisel : 
kohapeal väljastamine tasuta,  
väljastuspunkti kaudu lisandub 3,60€ , 
Omniva pakiautomaadiga saates lisandub 3,60€
kulleriga saatmine (ettevaatlik käsitlemine ) lisandub 8,90€ . 
 
Kui te soovite tehtud tellimusest loobuda siis on seda võimalik teha enne taimede välja saatmist teavitades meid sellest soovist kirjalikult e-kirjale soodsahinnagataimed@gmail.com ning me tagastame teie tehtud makse . 
 Juhul kui teil puudub soov ise järgi tulla siis saadame kauba kulleriga aga sellisel juhul vastutab ostja 100% võimalike kahjude eest ( ei meie ega kauba vedaja ei kompenseeri võimalikke kahjusid mis võivad tekkida transpordi või hoiustamise käigus ) . Omalt poolt teeme me kõik et kaup võimalikult kiiresti ja turvaliselt teieni jõuaks . Saadetise saabudes  tuleks avada pakkend ettevaatlikult ja hoolitseda taimede eest . 
Välja saadetud taimi pole võimalik tagastada . 
Tellimusi saadame välja tekkinud järjekorra alusel niipea kui võimalik ( järjekorda lisandub alates tellimuse eest makse laekumisest meie arvelduskontole ) .
Mida varem tellida seda soodsamad hinnad ja suurem taimevalik ( osa taimi piiratud kogus ). 
Tellimuse vormistamisega kinnitab tellija, et on nõus Veebipoe kasutustingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma. 
 
Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest .
Toodete juures olevad pildid ja videod on illustratiivse tähendusega. Tellijal ei ole õigust kaupa tagastada seetõttu, et Veebipoes toodud kauba pakendi foto ei vasta täpselt kättetoimetatud kauba pakendile, kui muus osas vastab kaup tellimusele ning on nime, koguse ja omaduste osas vastavuses kauba juures kuvatud infoga.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde.
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. 
Lisaks siin toodud müügitingimustele võib olla lisatud kauba tooteinfo juurde lisatingimusi mis kehtivad antud kaubale ja kui tellija lisab selle kauba ostukorvi ning tasub selle eest siis on ta nõustunud nende lisatingimustega lepingus .
 
Tellimuse vormistamine 
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis . Tellimuse vormistamisega kinnitab tellija, et on nõus Veebipoe kasutustingimustes ( müügitingimused ja muud tingimused ) sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Tellija, kes teeb ostu antud Veebipoest, kohustub pidama kinni käesolevatest kasutustingimustest ja muudest tingimustest, mis on esitatud antud e-poes ning Eesti Vabariigi õigusaktides. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 
Kohaletoimetamine 
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures . Ette tellitud taimed jõuavad ostjani planeeritud ajavahemikel. 
 
Kohustused , vastutus ja vääramatu jõud 
Veebipood kohustub tellijani toimetama korrektse ja komplektse toote(d).
Veebipood kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik tellija pretensioonid.
Veebipood ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Veebipood ei saanud mõjutada ning mille saabumist ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Veebipood ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
Veebipood vastutab Sinu eest toote müügihinna ulatuses.
Veebipood ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest .

Taganemisõigus
Tagnemisõigus puudub tellidud taimedele alates tellimuse välja saatmisest , sest tegemist on kergestirikneva kaubaga . Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ( välja arvatud taimed , neile tagastamis õigus puudub ) . Tagastatav kaup peab olema säilitatud antud kaubale omase hoiustamis nõutele ( kaupa ei tohi säilitada ilmastiku tingimuste meelevallas päike , sademed jne . Sammuti ei tohi hoiuruum olla niiske , sisaldada mürgiseid aineid , kahjureid ja lõhna reostust . Säilitustemperatuur ei tohi olla alla 0°C ja üle 25°C  ) . 
Veebipoel ei ole kohustust võtta tagasi kergestiriknevaid kaupu, perioodiliselt ilmuvaid trükiseid jms tooted . Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis avamata . Ostjal puudub taganemisõigus toodete osas, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile soodsahinnagataimed@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni 14 päeva jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14 päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile soodsahinnagataimed@gmail.com .
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
 
Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 
Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks ja ei jaga kliendi andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud Veebipoe partneritele, kes osutavad kauba tarnimise või muid tellija tellimuse nõuetekohase täitmisega seotud teenuseid või kui seadus seda kohustab. . Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.
 
Vaidluste lahendamine 
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile soodsahinnagataimed@gmail.com . Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.
 
 
Koduleht Elitec'st